نرم افزار های تحلیلی

متااستاک  (11 Meta Stock)

در دنیای تحلیل تکنیکال نرم افزار متااستاک از شناخته شده ترین نرم افزارهای تحلیلی برای فعالان بازار سهام میباشد. این نرم افزار با بیش از 400 اندیکاتور و اکسپرت توانمندی بالایی در تحلیل تکنیکال داشته و میتواند تا حد زیادی نیازهای یک تحلیلگر تکنیکال را برآورده سازد.

داینامیک تریدر (Dynamic Trader)

نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیلی است که ابزارهای ویژه موج شماری و تحلیل زمانی را در خود دارد. داینامیک تریدر بیش از 15 سال است در زمینه ارائه بستر مناسب تحلیل برای تحلیلگران تکنیکال عمل می کند و یکی از بهترین ابزار های تحلیل تکنیکال بازار است. این نرم افزار توسط تیم نرم افزاری رابرت ماینر تولید شده و تاکنون ورژن های مختلفی از آن تولید و معرفی شده .این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد .از مزایای مهم این نرم افزار قابلیت تحلیل زمانی است که نسبت به سایر نرمافزارها مزیت بسیار کاربردی محسوب میشود.

آمی بروکر (AmiBroker)

آمی بروکر اولین نوع از نرم ‌افزارهای مدرن تجزیه و تحلیل فنی بازار بورس است. این نرم افزارها ویژگی‌های زیادی دارد که شامل شاخص‌ها، فرمول‌ها و تست برگشت است. به لحاظ امکانات یکی از قدرتموند ترین نرم افزارهای تحلیلی قلمداد می گردد. این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد

لینک دانلود نرم افزار به همراه کرک و فایل آموزشی

TseClient

پس از نصب نرم افزارهای تحلیل تکنیکال , تحلیل گر به دریافت و آپلود اطلاعات بازار مالی مورد نظر نیاز دارد . برای دریافت اطلاعات سهام شرکت های بازار بورس و فرا بورس و بازار پایه ایران و همچنین شاخص های بورس , شرکت مدیریت فناوری بورس تهران برنامه ای تحت عنوان TseClient ارایه کرده که می توانید این برنامه را از لینک زیر دریافت نمایید

ادونس گت (Advanced GET)

از جمله نرم افزارهای شمارنده امواج می باشد که از مزایای زیادی برخوردار است. در این نرم افزار امواج به صورت اتوماتیک و با تشخیص خود نرم افزار با شماره های 1 تا 5 شماره گذاری می شوند ضمن اینکه پارامترهای ویژه ای چون PTI، Elliott Triger، شماره گذاری های مختلف، JTI، خطوط گن، چنگال های آندروز و غیره این نرم افزار را از دیگر نرم افزارها متمایز می سازد به خصوص PTI که تشکیل امواج 5 کامل و شکست خورده را در موج چهارم مشخص می سازد. این نرم افزار که یکی از نرم افزار های فوق العاده گران قیمت بازار های مالی است و چند هزار دلار هزینه اشتراک سالانه دارد.

فهرست
Whatsapp
Send via WhatsApp